Kloostrimetsa

Ridaelamu asub uuselamurajoonis, kus esimesed majad kerkisid 5 aastat tagasi ning tänaseks on see juba valdavalt valmis ehitatud.
Uuselamurajooni detailplaneeringut alustati 2002 aasta aprillis ja kehtestati 2004 aasta mais. Seega võttis see aega rohkem kui kaks aastat. Elamurajoon on planeeritud avatuna, samas on turvalisus ning madal liiklustihedus lahendatud tupikteedena. Kokku 6 hektari suurusele rajoonile planeeriti 27 eramut (ehitatud umbes 20) ning 3 ridamaja, millest kaks on samuti juba ehitatud. Seega on Sirptiiva 14 viimane suurem objekt, mis ehitatakse kvartalisse. Elanike suhteliselt väike arv on loonud eeldused heanaaberliku elukeskkonna tekkele, kus rajooni lapsed võivad rahulikult õues liikuda.
On olemas valgustatud asfaltteed, mis Pärnamäe teel saavad jätkuda jalgratturitele ja jalakäijatele mõeldud teega. Praegusel hetkel lõppeb ka Sirptiiva tänav rajatava ridaelamu läheduses ning teine külgnev tänav nimega Kannustiiva on samuti tupiktänav. Seega iseloomustades piirkonda sõnaga „rahulik“ ei ole ainult sõnakõlks. Rajatud ja kasutusele on võetud täiskomplekt kommunikatsioone: vesi, kanalisatsioon, drenaaž, side, gaas.
Valdav enamus majadest on suured ja ilusad funkstiilis villad, lisaks Sirptiiva tänava äärde varem ehitatud ridaelamutele.
Meie suureks rõõmuks on Sipriiva tänava ridaelamute elanikel välja kujunenud sõbralik seltskond, kus inimesed tihedalt suhtlevad omavahel, korraldavad ühiseid matkasid ning hoolitsevad piirkonna elukeskkonna eest.

Ümberringi on hulgaliselt võimalusi spordi tegemiseks, loodusmatkadeks, puhkamiseks. Olemas on nii laste mänguväljakud, jalgratta- ja metsarajad. 5 minutilise jalutuskäigu kaugusel asub Botaanikaaed – kõige ilusam pealinna park. 10 minuti kaugusel – Kloostrimetsa ja Viimsi metsad. Peale renoveerimist saab uue ilme ka Tallinna Teletorn – sellest tuleb tõenäoliselt uue hingamise saav kultuurisümbol.

Samuti on olemas hea transpordiühendus kesklinnaga – mööda Kloostrimetsa teed käivad liinibussid ning marsruuttaksod.