Asukoht

Google maps Sirptiiva 14 ridaelamu asub Pirita linnaosas, Kloostrimetsa elamurajoonis. Täpseks asukohaks on Kloostrimetsa, Lepiku ja Pärnamäe teede vaheline vaikne, roheline ala, eemal suurtest teedest ning linnakärast. Naabruseks on ilusad valged villad ja kaks varasemalt ehitatud ridamaja. Ja kõik see on vanade mändide all, sekka ka mõni kask ja tammepuu.

Kohale saab sõita mitmel moel – pöörates Pirita keskuse juurest Kloostrimetsa teele - või Pirita Selveri juurest läbi Kose-Lükati tee. Sõidad mööda Botaanikaaia väravast ning Teletorni eest ning siis tuleb esimene pööre vasakule - Sirptiiva tänavale. Sirptiiva 14 asub tee lõpus paremat kätt.

Kesklinnast autoga sõites jääb Sirptiiva tänav ca 10 min, ning Pirita Selverist 3 min autosõidu kaugusel.
Selleks , et vältida hommikused ummikud võib sõita ka mööda Pärnamäe-Vana-Narva maanteed ning jõuda kas Lasnamäe kanalisse, Peterburi maanteele või kuhu iganes on vaja jõuda.

Kui vaatad kaardile, siis näed , et läheduses asub Tallinna Botaanikaaed ja looduskaitse all olev Pirita jõe ürgorg.
Elamurajoonist põhjas on riigile kuuluv mets, mis on Pirita üldplaneeringu järgi perspektiivne üksikelamute ala ehk siis kunagi tuleks ka sinna samasugune elamurajoon. Sealsamas kõrval asub ka perspektiivne lasteaed.